FTC-Klaksvík: beárazták a feröeri félprofik a magyar bajnokot

Lélektelen játék után búcsúzott a BL-álmoktól a Ferencváros.

FRISSÜL!

FTC-Klaksvík 0-3 (0-3)

A MÉRKŐZÉS FŐSZEREPLŐJE: ARNI FREDERIKSBERG

A feröeri válogatott középpályás két gólt is szerzett, mellyel főszerepet vállalt csapata győzelmében és továbbjutásában.

A MÉRKŐZÉS KULCSMOMENTUMA: A FRADI LÉLEKTELEN JÁTÉKA

Nagyon enerváltan játszott a Ferencváros. Szív és tűz nélkül játszott Sztanyiszlav Csercseszov együttese, amit remekül kihasznált a lelkes feröeri ellenfél.

A MÉRKŐZÉS GÓLJAI:

5. perc: Civic több ütemet is tévedett becsúszása után, így a labda helyett csak feröeri lábat talált a tizenhatoson belül. A büntetőt Frederiksberg higgadtan a kapu bal alsó sarkába rúgta. 0-1!

32. perc: labdát szereznek a vendégek a Fradi térfelén. Kronberg középlapos beadása után mindenki előtt elmegy a labda, ami végül Frederiksberg elé pattant, aki kissé balról 6 méterről lőtt a kapuba 0-2!

45+2: Kassit ugratták ki saját térfeléről a jobb oldalon, akit előbb megverte védőjét, majd 30 méterről gyengécske lövést adott le Dibusz kapujára. A labda furcsán pattant ez megzavarta a kapust, akinek a keze között gurult a labda a kapuba 0-3!