Férfi OB I: győzött a Vasas, nagyon nyert a Fradi, megszenvedett a BVSC

2024 október 19.

Két sima meccsen és egy szoros találkozón vagyunk túl az 5. körből.

Fotó: FTC Vízilabda / facebook archív

A DVSE-Vasas meccs nyitotta a sort szombaton. A piros-kékek Dedovics vezetésével 12-6-ra győztek. A Fradi könnyedén győzött, a címvédő csak a félidő után kapta az első gólt, a vége pedig 21-7 lett a Kaposvár ellen. Az UVSE a félidőben még két góllal ment a BVSC ellen, aztán 5-0-val hozták le a vendégek a második részét a meccsnek és végül 10-7-re győztek.

A férfi OB I., 5. fordulójának programja:

Október 19., szombat:
DVSE – Vasas 6-12 (1-1, 3-3, 1-5, 1-3)
Gólszerzők: Pónya 3, Stefanidesz 2, Macsi M. 1 ill. Dedovics 4, Durdics 2, Bátori 2, Mijics 2, Batizi 1, Sélley-Rauscher 1

FTC – Kaposvár 21-7 (5-0, 7-0, 5-4, 4-3)
Gólszerzők: Vigvári Vendel 5, Nagy Á. 3, Varga V. 3, Molnár 3, Argyropulosz 2, Manhercz 1, Mandics 1, Zeman 1, de Toro 1, Vismeg 1 ill. Fülöp 2, Juhász-Szelei 1, Baj 1, Pellei F. 1 Bede 1, Besenyei 1

UVSE – BVSC 7-10 (5-3, 2-2, 0-3, 0-2)
Gólszerzők: Korbács 2, Kerczeg 2, Hegedűs 1, Kovács 1, Alekseev 1 ill. KOvács P. 2, Jansik D. 2, Ekler 2, Mészáros 1, Simon 1, Szeghalmi 1, Csacsovszky 1

16:00 Eger – Szeged
19:00 Pécs-OSC