Bajnokok Ligája: a Fradi bevette Kragujevácot is

2024 október 15.

Második BL főtáblás meccsét is megnyerte a címvédő.

Fotó: FTC Vízilabda / archív

Az első negyedben még 2-2 volt az állás, után azonban beindult a Fradi. Argyropulosz majd Vigvári Vendel duplájával már három volt közte, ekkor jött Vickovics és a félidőben 5-3 volt ide.

A fordulás után már 7-3 volt az állás, mikor egy Mandics csavar egy demoralizálót, 8-3. A záraókkordban már csak az eredmény számszerűságe volt a kérdés. végül győzött a Fradi. Érdekesség, hogy az utolsó negyedben a 18 éves kapus Balla Ferenc is beállt, aki egy 18 éves kapus.

A zöld-fehérek következő BL meccse két hét múlva október 29-én lesz, ahol aa Jadran Split látogat a Komjádiba.

Bajnokok Ligája, 2. forduló:

Október 15., kedd:

B-csoport:

Radnicski – FTC 5-12 (2-2, 1-3, 0-3, 2-4)
Gólszerzők: Drasovics 2, Vasics 1, Vickovics 1, S. Rasovics 1 ill. Mandics 4, Vigvári Vendel 3, Argyropulosz 2, Fekete 1, Vámos 1, Varga Vince 1

Dinamo Tbiliszi – Jadran Split 10-16 (3-5, 3-2, 1-5, 3-4)