Fiú U19-es Eb: Óriási győzelem a nyitányon

2024 szeptember 01.

Az utolsó másodpercekben győztük le a horvátokat.

Albert Péter / Zue.hu Szegedi VE facebook archív

Burgaszban szerepel U19-es válogatottunk. Az Eb első meccsén a mieink 3-3-as első negyedet követően a második nyolc percben 3-1-es hátrányba kerültek. Innen jött a zárkózás. A harmadik nyolc percben Peőcz és Leinweber góljaira csak egy válasz érkezett, 7-6. A záróakkordban 7-9 után, a csapatunk elképesztőt ment. Lugosi majd Leinweber góljaival már 9-9 volt az állás. Az utolsó másodpercekben pedig a Szeged pólósa belőtte a győztes gólt, így 10-9-re győzött a csapat. Holnap Montenegró jön.

A Fiú U19-es Eb 1. játéknapján:

Horvátország-Magyarország 9-10 (3-3, 3-1, 1-2, 2-4)
Gólszerzők: Susics 2, Burburan 2, Pavlics 2, Obuljen 1, Burdjelez 1, Penava 1 ill. Leinweber 6 (képünkön), Peöcz 2, Varga V. 1, Lugosi 1